تبلیغات
نـگـارنـدۀ مـنـتـظـر - چگونه رأی دهیم؟
 

ـــ»» مجموعه حکایاتی پیرامون امام علی(ع)

ـــ»» آرشیو کامل مطالب...


بسم الله الرحمن الرحیم

زمانی که آن امام سرافراز فریاد «هیهات من الذله» را برآورد، شاید به ذهن هیچکس خطور نمی‌کرد که بعد از 14 قرن محبانی به تقلید از ایشان، این فریاد را تکرار کنند.


گسترده‌ شدن فشارها بر مردم مظلوم بحرین، بی‌تفاوتی‌ کشورها، دفاع آل سعود از جنایات آل‌خلیفه و نیز نامه جمعی از شیعیان بحرینی به ولی امر مسلمین جهان، احساس تکلیفمان را سنگین‌تر کرد و بر خود فرض می‌دانیم که در این فضای مجازی به ندای اسلام‌خواهی برادران و خواهرانمان در بحرین پاسخ گفته و به زبان قلم با بیان اخبار، اطلاعات، تحلیل‌ها، دل‌نوشته‌ها و دعاهایمان دلگرمشان کرده،‌ به یاریشان بشتابیم!

و ما معتقدیم که امروز بحرین کربلاست و بحرین بحر الدم است

برای حمایت از بحرین رأی دهید :

« کلیک کنید »

راهنمایی : روی لینک بالا کلیک کرده، سپس در صفحه باز شده (در انتهای صفحه) روی Click Here to Sign Petition کلیک و در صفحه بعد، در مقابل Name: (required)l نام خود را و در مقابل Email Address: (required)l آدرس ایمیل خود را وارد کنید، در آخر روی Sign Petition کلیک نمایید.

توجه : چنانچه بعد از انجام دادن مراحل فوق، به گزینه * Approve Signature * برخورد کردید، روی آن کلیک کنید. این به منظور تأیید امضاست. رأی های خود را دریغ نکنید، تنها با چند کلیک ساده همنوع خود را یاری کنید.

اللهم عجل لولیک الفرج

مسبب این کار خیر » موج وبلاگی جهادگران مجازی . شما نیز با معرفی این "حمایت"، به جمع موج جهادگران مجازی بپیوندید.
CopyRight © OneHos.Mihanblog.com All Right Reserved