تبلیغات
نـگـارنـدۀ مـنـتـظـر - افشای راز پروژه آرمگدون 2012
 

ـــ»» مجموعه حکایاتی پیرامون امام علی(ع)

ـــ»» آرشیو کامل مطالب...


افشای راز پروژه آرمگدون 2012احتمالاتی گفته شده است ، سال 2012 صهیونیست انجام می دهد (پروژه آرمگدون 2012) :


1- اعلام و رونمایی حکومت نوین جهانی (بنی اسرائیل به مرکزیت اورشلیم جدید) (احتمالا این دفعه چین به جای امریکا ابزار اجرا خواهد بود). انجام این عمل، قبل از آنکه حضرت صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) ظهور کند، چون با ظهور بساط آنها برچیده می شود.

2- ظهور دجّال یک چشم اصلی آخرالزمان.

3- انفجار هسته ای مترو لندن در هنگام المپیک لندن توسط عوامل صهیون و غرب (و گردن ایران بیندازد).

4- ترور یک شخصیت بزرگ جهان. مانند افرادی همچون اوباما، و گردن ایران بیندازد. (در فیلم 2012 ساخته 2009، صحنه عزاداری مردم در CNN مشخص است). (سال 2012 زمان انتخابات امریکاست). البته، چون صهیون، مردم جهان را بی غیرت کرده است و فریب داده است و مردم، دشمن را دوست و دوست را دشمن گرفته اند؛ پس می تواند یک شخصیت مثبت جهان هم باشد تا ایجاد فتنه و چند دسته گی در یک حکومت نماید.

5- افتتاح معبد سلیمان صهیونیست در قدس و تخریب کامل مسجد الاقصی. کنیسه خراب (هروه) در 50 متری مسجد الاقصی افتتاح شد!

6- حمله نظامی اسرائیل به ایران یا برعکس (حمله توسط خود اسرائیل، یا به واسطه گروه هایی مانند القاعده و طالبان یا کشورهای دیگر= شروع جنگ جهانی سوم). حمله س ک س ی و بی غیرتی را توسط کانالهای فارسی وان و جم تی دی و... قبلا به ایران انجام داده اند.

7- زلزله بزرگ تهران. در صورت زلزله در تهران، کشور فلج و متلاشی می شود. به مقاله «تهران، پس از زلزله بزرگ» توجه فرمائید.

8- جنگ اعتقادی و ایمانی.

9- ظهور و پرواز بشقاب پرنده های یوفو (UFO) (اصطلاحهایی مانند: اجسام نورانی در احادیث آخرالزمان): در افتتاحیه المپیک لندن به خاطر یادبود 11 اسرائیلی کشته شده در المپیک مونیخ، در آسمان ورزشگاه بشقاب پرنده های یوفو (UFO) که همه ساخت بشر بوده اند و کاربرد نظامی- جاسوسی دارند، به پرواز در می آیند.

10- انفجار و تخریب برج های ماسونی (ابراج البیت، 72 طبقه) بر فراز کعبه و مسجد الحرام به روی کعبه، و احتمالا تخریب کعبه. احتمالا در تاریخ 2012.12.21 ساعت 11:11 . در 2001.9.11 خبر های حاکی از آن دارد که یک شامل یک کره، به نماد کعبه در کنار برجهای دوقلوی تجارت جهانی امریکا وجود داشت. و یک مناسک بود، اما این بار یک مناسک واقعی تر، با خود کعبه می خواهند انجام دهند! صحت خبر درباره این نماد در کنار برجهای دوقلوی امریکا باید بررسی گردد.قبل از هر چیز بگویم که این موارد پروژه آرماگدون 2012 با اینکه شاید ربطی به نشانه های ظهور ندارد اما اگر برخی از آنها عملی شود شاید مصداق برخی اتفاقات پیش از ظهور باشد و یا حتی مقدمه فتنه ها و جنگهای آخرالزمان باشد. باید احادیث را با دقت بیشتری بخوانیم.


رابطه ویرانی های آخرالزمان با گسترش فحشا و گناه

در ژاپن فساد و فحشا و رابطه آزاد «جن سی» به وفور گسترش پیدا کرده بود و ازدواج هم بسیار به سختی صورت می پذیرفت. البته الان در ژاپن، با گسترش آلودگی آب دریاها و مواد غذایی به رادیواکتیو ، مرگ سفید(بیماری) یک سوم مردم جهان قبل از ظهور منجی بشریت در حال رخ داد است.
همچنین ژاپن، تایلند، مالزی، و... مراکز و خانه فساد سربازان، نظامیان و توریست های آمریکایی بوده و هست. و باعث گسترش روسپیگری در کشورهای شرق آسیا شده اند.

در تهران هم، جریان هارپ را هم کنار بگذاریم؛ با توجه به گسترش فحشا و گناه ، باید منتظر ویرانی وعده داده شده در تهران و ری احادیث باشیم.

هر چند خداوند به انسان اختیار داده است و دخالتی در جریان دنیا مستقیما نمی کند ولی یکسری قوانینی برای جهان هنگام خلقت زمین وضع کرده است و به قول «استاد محمدرضا یحیایی» زمین موکّل دارد و شعور دارد و هنگامیکه طبق دستورات خداوند، زمین به میزانی از خرابی محیط زیست و گناه برسد، زمین عکس العمل نشان می دهد!

در حدیثی از امام صادق(علیه السلام) درباره تهران آخرالزمان و عمومی شدن گناه دقیقا آمده است که : «... تهران، چنان می شود که که قصرهایش همچون قصرهای بهشتی [خانه های زیبا با نمای زیبا می سازند] و زنانش همچون حورالعین! [چشم ربا و خوش ظاهر] هستند، لباس کافران [لباسهای عریان و بدنما و تحریک کننده] را می پوشند و زندگیشان، همچون زندگی جبّاران [زورگویان، فخر فروشان و مادی گرایان] است [به همدیگر رحم نمی کنند]، بر زین ها [خودروهای لوکس] سوار می شوند [رانندگی زنان گسترش یافته است] و از همسرشان فرمان بری ندارند [چون درآمد دارند و الان دیگر مستقل هستند] و درآمد همسرشان برای آنها کافی نیست [یا همسر را مجبور به درآمد حرام می کنند یا خود از راههای حرام و خودفروشی درآمد کسب می کنند]. از دست [شرّ] آنها [خشم و عذاب الهی] به سوی قلّه ها و از پناهگاهی به پناهگاهی دیگر! بگریزید [که عذاب آمدنی و ویرانگر است و همه گرفتار خواهند شد چون آن تعداد اندک خوب هم نهی از منکر نکردند، منظور فرهنگ سازی نکردند و جوانان را در هنگام تربیت و پرورش رها کردند و جامعه به گناه کشید] ، همچون روباهی که با بچه های خود، [از ترس نزول خشم خداوند] فرار می کند!».

منبع حدیث: روزگار رهایی، الزام الناصب، منتخب الآثار، بحار الانوار، بشارة الاسلام.


الان حتی کشورهای اسلامی گرفتار فحشا و گسترش و علنی شدن گناه شدند. و برای این تهران را مثال زدند که ، تهران هم که روزی مرکز شیعیان خواهد شد هم گرفتار خواهد شد. وای از روزی که صبر زمین و آسمان از گناه زمینیان به سر آید.

صهیون، یک ژنتیک و نژاد شیطانی و همه «ولد ز ن ا» هستند؛ و کسیکه حرام زاده باشد معمولاً، دشمن خدا، پیامبران و امامان است. یک صهیون، می تواند از هر ملیت و زبانی باشد.

در احادیث است که هنگام جماع یکسری آداب اسلامی را باید رعایت کنید و با وضو و بسم الله الرحمن الرحیم نطفه بسته شود. اما در آئین های راز آلود که برای خدای مولوخ انجام می شود، صهیون مانند گروه فراماسونری، و... اولاً با محارم نزدیکی می کنند تا نژاد شیطانی شان تقویت و حفظ شود. دوم اینکه قبل از بسته شدن نطفه اعمال شیطانی مانند توهین به خدا، قربانی انسان پاک و خوب (بخصوص کودکان که معصوم هستند) و خوردن خون انسانهای خوب است. ببینید آن بچه که نطفه اش بسته میشود چی در می آید!

« عن النبی صلى الله علیه وآله قال: یخرج السفیانی فی ستین و ثلاثمائة راكب ، حتى یأتی دمشق فلا یأتی علیهم شهر رمضان حتى یبایعه من كَلَب ثلاثون ألفاً. »

« پیامبراكرم(صلّی اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمودند: سفیانى با 360 سوار شورش مى‏كند تا اینكه به دمشق مى‏رسد و در ماه رمضان هم 20000 نفر از قبیله بنى‏كَلب با او بیعت مى‏كنند. »


« عن أمیرالمؤمنین (علیه السلام) قال: و لذلك آیات وعلامات ... و خروج السفیانی برایة حمراء، أمیرها رجل من بنی كلب. »


« از امیرمؤمنان (علیه السلام ) ضمن روایتى طولانى نقل شده است: و آن را نشانه ها و علامت هایى است و خروج سفیانى با درفش ‍ سرخ همراه است و فرمانده آن مردى از قبیله بنى كلب است .»نکته آخر :

اگر یادتان باشد در فیلم 2012 اواخر پایان دنیا اغتشاشات و راهپیمایی های زیادی کل دنیا را فرا گرفته و المپیک 2012 لندن به دلایلی لغو شده !!!


منبع: www.an147.com
باتشکر از : forum.bidari-andishe.ir

دیدگاه شما ( )


CopyRight © OneHos.Mihanblog.com All Right Reserved